Yaşamak İstiyorum 1080p HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 174 Görüntülenme

Yaşamak İstiyorum 1080p HD İzle

Yönetmen:

Yaşamak İstiyorum
Gerçek bir hayat hikayesini anlatan Türk yapımı eser, 5 Nisan 2024 tarihinde vizyona girecektir. Kısa gösterimiyle büyük ilgi uyandıran Yaşamak İstiyorum filminde birbirinden güçlü isimler karakterlere hayat verir. Beklenen sinema yapımında yönetmenliği Yunus Sevik yapmaktadır. Ayrıca yeni ve başarılı isimlere de yer veren bu eser sayesinde sürükleyici bir hikaye izleyebilirsiniz.
Yaşamak İstiyorum Konusu
Başka bir film üzerinde yeni bir konu olarak geliştirilen Yaşamak İstiyorum, tam anlamıyla hayatta kalma mücadelesini ele alır. Baş karakterler açısından oldukça başarılı bir hikayesi olan olay örgüsünde çocukluktan beri gelen bir takım travmaların sonucunda yaşanan durumlar gösterilir.

Filmde, bir kadın ve çocukları ihanetin gerçek yüzüyle tanışır. Zorlu bir hayat onları bekler. Ailesi için elinden geleni yapan baş karakter, umut olacak mücadelesiyle yaşam içerisindeki çetin şartlar karşısında sapasağlam durmak zorunda bırakılır.
Yaşamak İstiyorum Oyuncuları
Filmde hem tecrübeli oyunculara yer verilmiş hem de yeni yüzlerle daha farklı anlamlar kazandırmak hedeflenmiştir. Oldukça farklı konusuyla ara sıra yüz güldürürken, bazı zamanlar ağlatacak gibi durmaktadır.

Bilinen oyuncular biri olan Cem Acar ve sevilen isimlerden Eylül Akdağ, sinema filminde rol alırlar. Ayrıca Yavuz Aksoy ile diğer aktörlerden olan Pelin Nisa Akti de filme son derece farklı bakış açıları kazandırırlar. Türk yapımında, her seyirci kendinden bir parça bulmayı başaracak gibi durmaktadır.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?