Yaşam Koçu Full 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
167 Görüntülenme

Yaşam Koçu Full 1080p İzle

Yaşam Koçu İzle
Doğu Demirkol'un yazdığı ve Burak Kuka’nın yönettiği filmde, izleyicileri bir komedi serüveni beklemektedir. Eseri seyrederken gülerken düşünmek ve aynı zamanda yaşam koçluğu konusunda farkındalık kazanmak mümkündür. Filmin başarılı oyunculuk performansları ve mizahi anlatımı, bu anlamsal boyutuna eğlence katmıştır.

Yapıt, yaşam koçluğunun popüler hale gelmesiyle birlikte, insanların bu konuya olan merakını ve bilgi eksikliğini ele alıyor. Aynı zamanda var olan sektöre bir eleştiri getiriyor. Doğu Demirkol'un komedi tarzıyla öne çıkan film, yaşam koçluğu konusunda insanlara farklı bir perspektif sunuyor. Üstelik izleyicilere hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyim yaşatıyor.
Filmin Konusu
Filmin komedi unsurları, Cafer'in sahte yaşam koçu olmasının ortaya çıkmasıyla başlar. Helin, hem kendisinin hem de Cafer'in hayatlarında gerçek bir değişim yaratmanın yolunu aramaya başlar. Film boyunca yaşam koçluğunun etkileri, insanların nasıl manipüle edilebileceği ve gerçek değişimin nasıl gerçekleşeceği üzerine yapılan hicivler işlenir.

Dogu Demirkol, Bülent Çolak, Hakan Meriçliler ve Nazli Tosunoglu gibi oyuncuların yer aldığı film izleyicileri kahkahaya doyuracaktır. Yönetmen koltuğunda; Yahşi Cazibe, Sizi Seviyorum ve Evdeki Yabancı filmleriyle tanıdığımız ve sevdiğimiz yönetmen Burak Kuka yer almaktadır. Ünlü isim yeni filminde seyircisine güzel ve sıcak bir ortam yaratmıştır. Öyle ki, karakterlerin olay örgüsü ve işleyişi sizi günlük hayattan koparıp eğlenceli bir dünyaya çekecektir.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?