Üç Harfliler Nazar Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
808 Görüntülenme

Üç Harfliler Nazar Full HD İzle

10 Nisan 2024’te vizyona girecek olan Üç Harfliler: Nazar, korku filmi kategorisinde oldukça iddialı. Yönetmenliğiyle senaristliğini Melodi Tözüm’ün üstlendiği yapıtın oyuncu kadrosunda; Elçin Atamgüç, Hatice İrkin ve Gülderen Güler yer almakta.
Üç Harfliler: Nazar gerilim dolu bir hikâyenin kapılarını sinemaseverlere araladı. Zeliha'nın yaşadığı trajik olaylar, insanın iç dünyasının karmaşıklığı yansıtırken korkunun en ürkütücü yönlerini gözler önüne serecek.
Üç Harfliler: Nazar Konusu
Zeliha'nın hayatında umut ve sevgiyle başlayan bir yolculuk, zamanla acımasız karanlığın pençesine düşer. Torun sahibi olma arzusuyla üç harflilerle yapılan anlaşma, bir zamanlar aydınlık olan hayatı, karanlığın gölgesine sürükler. Zamanı geldiğinde Zeliha'nın umutları birer birer parçalanır, torunu Nazar'ın ölümüyle intikam ateşi içinde yanar. Üç harflilerle yapılan anlaşmayı, oğlu ve gelininin kabul etmemesi üzerine hayatları cehenneme döner. Nazara karşı kurban edilen çift, Zeliha’nın tövbe edip kızlarıyla münzevi bir hayat sürmesine vesile olur. Ta ki bir gün 17 yaşındaki torunu cinsel istismara uğrayana dek. Bu olaydan sonra kendisinin intikam arzusu tetiklenir.
Ancak karakterimizin intikam arayışı sadece bireysel bir hesaplaşma değildir. Bu, adaletin ve vicdanın derin bir çığlığıdır. Zeliha'nın hikâyesi, insanın içindeki iyilikle kötülük arasındaki ince çizginin ne kadar belirsiz olduğunu gösterir. Üç Harfliler: Nazar intikamın ve adaletin arasındaki ince çizgiyi sorgulatırken aynı zamanda insanın içindeki güçlü duyguları da tetikler.
İzleyenlerin ruhlarında derin izler bırakacak olan bu filmi izlemek isterseniz sitemize erişim sağlamanız yeterli. Şimdiden iyi seyirler dileriz!UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?