The Canterville Ghost Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 118 Görüntülenme

The Canterville Ghost Full HD İzle

The Canterville Ghost
The Canterville Ghost, ruhu 300 yıldır atalarının evinde yaşayan bir adamın üç kişilik bir aileyle yaşadığı olayları anlatan animasyon filmidir. İngiltere’nin bir şehrinde geçen hikaye, Sir Samon’un öldükten sonra evinden çıkmayan hayaletini ele alır. Uzun yıllar boyunca hiç kimsenin kalmaya cesaret edemediği köşke bir ailenin taşınmasıyla ilginç olaylar yaşanmaya başlar. Oscar Wilde’nin çok okunan kitabından uyarlanan The Canterville Ghost, özellikle küçük seyircilerin dikkatini çekmeyi başarır.
The Canterville Ghost Konusu
The Canterville Ghost filmi Amerikalı bir ailenin İngiltere’ye taşınmasıyla başlayan heyecan dolu bir filmdir. Çevrede yaşayanlar tarafından hayaletli olduğu söylenen köşkte kalmaya başlarlar. 300 yıldır bu evde yaşayan ve diğer insanlara rahatsızlık veren Sir Simon Der’in ailenin küçük kızıyla arasında geçen maceraları anlatılır. The Canterville Chase köşkünde daha önce kimse bu kadar uzun süre kalmamıştır. Ancak bu sefer işler farklı gelişir. Olaylar hayaletin ailenin küçük kız çocuğu sayesinde özgürlüğe kavuşmasıyla devam eder.
The Canterville Ghost Filminin Oyuncuları
Komedi, Fantastik ve animasyon türündeki The Canterville Ghost filminin oyuncu kadrosunda Stephen Fry, Friddie Highmore ve Hugh Laurie yer alır. Yönetmen koltuğunu Kim Burdon, Robert Chandler birlikte paylaşır. 1 saat 34 dakikalık filmin senaryosunu ise Giles New ve Keiron Self yazmıştır. 7 Haziran 2024 tarihinde vizyona girmesi beklenen The Canterville Ghost, animasyon severler tarafından şimdiden merak edilmeye başlamıştır.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?