Sihirbazlar Akademisi Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
195 Görüntülenme

Sihirbazlar Akademisi Full HD İzle

Laura Stahl, Michael Johnston ve Grant George’nin başrollerini paylaştığı Sihirbazlar Akademisi izle, zengin oyuncu kadrosu ile de göz dolduruyor. Benjamin Diskin ve Jamieson Price gibi ünlü isimleri de kadrosunda barındıran film, eleştirmenlerden tam not almıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Laura Stahl, Michael Johnston ve Grant George’nin başrollerini paylaştığı Sihirbazlar Akademisi izle, zengin oyuncu kadrosu ile de göz dolduruyor. Benjamin Diskin ve Jamieson Price gibi ünlü isimleri de kadrosunda barındıran film, eleştirmenlerden tam not almıştır.

  1 saat 26 dakika süren filmin yapımcısı Axelle Green’dir. Sihirbazlar Akademisi’nin dağıtımını ise CGV Mars Dağıtım üstlenmektedir. Bu film bir çocuk filmi olarak kabul edilmiştir. Çizgi film animasyonu, hayal gücü öğeleri ve kurgusal animasyon efektleri içermektedir.

  6 yaş ve üzeri çocuklar ebeveyn eşliğinde filmi izleyebilirler. 10 yaş ve üzeri çocukların ise izlemesi uygundur. Diğer yandan Sihirbazlar Akademisi şiddet ve korku unsurları içerir. Aynı zamanda çocuklar için olumsuz davranışlar doğurabilecek öğeleri içerisinde barındırır.

  Sihirbazlar Akademisi Full HD İzle Türkçe  Filmin baş kahramanı olan Aura, özel güçlere ve yeteneklere sahip bir çocuktur. Aura kendi arkadaş çevresi ile türlü türlü zorlu mücadeleye girmektedir. Aynı zamanda bu çocuk anne ve babasını kaybetmiş, kimsesiz bir çocuktur.

  Özel güçlere ve yeteneklere sahip olan Aura, bir gün gizemli bir yaratık tarafından kaçırılır. Bu yaratık Auro’yı kendisi gibi özel yeteneklere sahip olan çocukların bulunduğu bir okula götürür. İşte bu okulun adı Sihirbazlar Akademisi’dir.

  Aura, Sihirbazlar Akademisi’nde kendisi gibi özel olan birden çok arkadaş edinir ve orada da türlü maceralara atılır. Fakat bir gün Aura, Sihirbazlar Akademisi ile ilgili bir sırrı gün yüzüne çıkarır. Bu sır karanlık bir sırdır.

  Filmin devamında Aura ve arkadaşlarının bu karanlık sır ile olan mücadelesi ekrana taşınır. Sihirbazlar Akademisi izle Türkçe Dublaj Hem kendisini hem de sevdiği arkadaşlarını bu karanlık gerçekten korumaya çalışan Aura’nın emeline ulaşıp ulaşamadığı izleyicilere sunulmaktadır.

  Filmin Oyuncuları ve Cast  Hem genç hem de deneyimli oyuncuları bünyesinde barındıran bir film bir çocuk filmi olmasının yanı sıra eğitici ve öğretici öğeler içermesi bakımından yetişkin izleyici tarafından da izlenir. Macera ve gizem unsurları filmi etkileyici kılmaktadır. Oyuncu kadrosu ise şu şekildedir:

  • Aura – Laura Stahl

  • Miller – Grant George

  • Yodel – Benjamin Diskin

  • Lambert — Jamieson Price

  • Auntie – Philece Sampler

  • Frank – Michael Orenstein


  Hem eğitici hem öğretici bir aile filmi izlemek isterseniz, mutlaka Sihirbazlar Akademisi izle Türkçe’ne bir göz atmalısınız. Kaliteli bir sinema gecesi için en iyi seçimler arasında bu film, yerini almıştır.

  Diğer Adları:

  The Academy of Magic

  Yayın Tarihi:

  22 Temmuz 2022

  Senaryo:

  Jorgen Klubien, Cindy Robinson

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap