Sevmek Yüzünden (2024) İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 120 Görüntülenme

Sevmek Yüzünden (2024) İzle

2024 yılında vizyona girecek olan Sevmek Yüzünden, romantik komedi türünde bir filmdir. Sky Films, PRT Films ve 2518 film yapım şirketleri ortaklığında çekilen eserin yönetmen koltuğunda karşımıza Ahmet Kapucu çıkar. Senaryo da yine aynı isme aittir. Filmin yapımcılığını da onunla beraber Emre Oskay ve Fatih Ay üçlüsü üstlenir. Vizyon tarihi 22 Mart 2024’tür.

Güzelliği ve yeteneği ile gönüllerde yer eden Ayça Ayşin Turan'a Serhat Teoman eşlik eder. Ayça Ayşin Turan "İdil", Serhat Teoman ise "Ömer" karakterleriyle başrollerde yer alırlar. Ali Gözüşirin "Kerem", Ali Yoğurtçuoğlu "Yiğit" rollerine hayat verir. Filmin kadrosunda Yıldız Kültür, Ezgi Şenler gibi isimleri görürüz.

Sevmek Yüzünden Filmi Konusu
Kıbrıs'ta çekilen filmin konusuysa gecikmiş bir hesaplaşmaya odaklanır. İdil, yılın gelinliğini tasarlamak isterken kontrol dışına çıkan olaylar onu farklı bir mücadeleye sürükler. Kendisini düğüne engel olma çabası içinde bulan karakterimiz, bunu genç bir kızı yanlış evlilikten döndürmek olarak açıklar. Ancak olaylar aslında bu kadar basit değildir. İdil'in düğüne engel olma çabaları esasında eski sevgilisiyle arasındaki gecikmiş hesaplaşmadan ibarettir.

Filmin eğlenceli kurgusu izleyiciyi bazen heyecanlı bir koşuşturmanın içine sürüklerken bazen de duygusal sorgulamalar yapmasına neden olur. Kıbrıs’ın kendine has doğal güzelliğe sahip mekanları da izleyiciye görsel şölen sunar. Komedi ve romantizm temalarını bir arada sevenlere hitap eden film, sizi eğlenceli hikayeye davet eder. Şimdiden izleyicilere keyifli seyirler dileriz.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?