Ruthless Türkçe Dublaj Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 319 Görüntülenme

Ruthless Türkçe Dublaj Film İzle

Yönetmen:

Art Camacho
"Ruthless", kızı öldürülen bir lise güreş koçunun insan kaçakçılığı çetelerine kadar uzanan sürükleyici intikam macerasını anlatır. Türkiye’de 2024 yılında gösterime girecek olan eser, intikam temalı klasik bir gerilim filmi olarak tanımlanabilir.
Filmin Konusu
Film, Harry (Dermot Mulroney) adında bir güreş koçunun kızının katillerini bulmak için verdiği mücadeleyi izleyiciye aktarmaktadır. Harry, çocuğunun ölümüyle yıkılmıştır ve hayatını yeniden inşa etmeye çalışır. Bir gün, öğrencilerinden biri olan Catia (Melissa Diaz), tıpkı kızının öldürüldüğü şekilde kaçırılır. Polisin yetersiz olduğunu düşünen Harry, Catia'yı kendi yöntemleriyle kurtarmak için yola koyulur. Bu sırada insan kaçakçılığı yapan bir çeteyle karşı karşıya gelir. Ardından Harry, çetenin lideri Dale Remington (Jeff Fahey) ile yüzleşmek zorunda kalır.

Harry'nin kızının ölümünden duyduğu acı, öfke ve suçluluk duygusu filmde güzel bir şekilde ele alınır. Öğrencisi Catia ile olan baba-kız ilişkisi de önemli bir rol oynar. Üstelik bu eser, seyirciye Harry'nin peşinde olduğu katillerin kim olduğunu da etkili bir şekilde merak ettirir.

Oyunculuk

Filmde başrolü oynayan Dermot Mulroney, Harry karakterini başarıyla canlandırır. Mulroney; duygusal iniş çıkışları, kararlılığı ve cesareti çok iyi yansıtmaktadır. Dolayısıyla filmdeki en iyi performansı sergileyen oyuncu olarak da öne çıkar. Harry'nin karşısında yer alan Jeff Fahey ise Dale karakterini canlandırır. Fahey, eserdeki en kötü kişiyi canlandırmasına rağmen seyircinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Harry'nin öğrencisi Catia rolünüyse Melissa Diaz canlandırıyor.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?