Galabet'e Üye olan herkese, 50 Free Spin veya 20 Free Bet

Tab 2 İçeriği

179 Görüntülenme
Resident Evil Biohazard

Resident Evil Biohazard

(Resident Evil: biohazard)
İlk zaman çizelgesinde, on dört yaşındaki kız kardeşler Jade ve Billie Wesker, New Raccoon City'ye yeni taşınmıştır. Ergenlik çağına girdiklerinde ise inşa edilmiş kurumsal bir kasabaya doğru yol alırlar. Ancak iki kardeş, kasabada ne kadar çok kalırlarsa, kasabanın göründüğünden daha fazlası olduğunu ve babaların karanlık sırlarını saklıyor olabileceğini o kadar çok keşfederler. Resident Evil Biohazard izle dünyaya zarar verme potansiyeline sahip olan bu sırların, kasabının derinliklerinde saklı olduğunu zamanla fark ederler.

İkinci zaman çizelgesinde ise, on yıldan uzun bir süre sonra ele alınır. Dünya nüfusu on beş milyonun altına düşmüştür ve dünyada altı milyardan fazla canavar vardır. Bu canavarlar, T-virüsü bulaşmış insanlar ve hayvanlardan oluşur.

Şimdi otuz yaşında olan Jade, bu Yeni Dünya'da hayatta kalmak için mücadele ederken, kız kardeşi, babası ve kendisi hakkındaki geçmiş sırları onu rahatsız etmeye devam etmektedir. On yıllık süreç içinde Billie’ye ne olduğu henüz bilinmese de ilerleyen bölümlerde bu gizemin de çözüleceği kesindir. Kana susamış, enfekte olmuş ve çılgına dönmüş yaratıklardan kaçan Jade, Umbrella Corporation ve babası arasındaki tüyler ürpertici ilişkiyle de yüzleşmek zorunda kalır.

Resident Evil Biohazard Dizisi Hakkında Bilgiler

İki farklı zaman diliminde geçecek olan dizi, iki Wesker gencinin maceralarını konu edinir. 8 bölümlük bir Netflix dizisi olan yapım, ilk olarak 2020 yılında duyurulmuş olsa da COVID-19 virüsü nedeniyle çekimleri 1 sene ertelenmiştir. Efsanevi oyun serisinden uyarlanan dizinin künyesi ise şu şekildedir:

Yönetmen: Bronwen Hughes
Yaratıcı: Andrew Dabb
Oyuncular: Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, Paola Nuñez, Ahad Raza Mir, Connor Gossatti, Turlough Convery ve Lance Reddick
Serinin Çıkış Tarihi: 14 Temmuz 2022
Yapım Yılı: 2021
Bölüm Sayısı: 8
Türü: Live-action

Netflix’in Resident Evil Biohazard izle dizisi, daha önceki Resident Evil içeriklerinden çok farklı olacağı için izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap