Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 579 Görüntülenme

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör Film İzle

Yönetmen:

İsmail Fidan
TRT Çocuk kanalında yayınlanan Rafadan Tayfa çizgi dizisinden uyarlanmış olan film her yaşın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiş olan İsmail Fidan da muhteşem animasyonlarla tüm seyircileri büyülemiştir.
İstanbul’un güzel semtlerinde gerçekleşen ve mahalle kültürünün sıcaklığını aktaran film, sizlere duygu seli yaşatır. Sebebi, senaristliğini kaleme alan Arzu Yurtseven’in, hikayedeki akışının ve anlatım tarzının gerçekten etkileyici olmasıdır.
Hem kahkahaya boğacak hem de sizleri macera dolu bir serüvene atacak olan Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör, beyaz perdede sizlerle buluşuyor.

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör Konusu

Rafadan Tayfa’nın zeki kişisi olan Hayri, uzaya çıkan en genç insandır. Bu süreçte çevresinde ve dünyada meşhur olmaya başlamıştır. Sadece üstün zekalı kişilerin alındığı bir bilim teknik okuluna çağrılmış ve kabul edilmiştir. Bu olaylardan sonra mahalledeki arkadaşlarıyla daha az vakit geçirmeye başlayan Hayri, zamanının çoğunu icat edeceği “Hayrimatör”e harcıyordur. Fakat bir sorunla karşılaşır.
Hayrimatör’ü çalıştıracak olan güç kaynağını aradığı halde bir türlü bulamaz. Nihayetinde Uzaylı Zobi’nin yardımıyla icadını aktifleştirmeyi başarır. Bu sefer de yeni bir sorunla karşılaşır: Yüzyılın icadı olan Hayrimatör’ün peşine kötü adamlar düşmüştür.

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör Oyuncu Kadrosu

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör filminin profesyonel dublaj seslendirmeleri arasında Levent Kol (Hayri), Seçil Akıncılar (Sevim) ve Yağmur Sergen (Kamil) gibi isimler yer alıyor.
İzlemekten büyük keyif alacağınız film sizler için adresimizde!


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?