Minderler Adası: Kılıcın Sahibi Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
174 Görüntülenme

Minderler Adası: Kılıcın Sahibi Full İzle

Minderler Adası: Kılıcın Sahibi
Fantastik bir dünyada evlerin tamamının minderlerden oluştuğu bir yerde, Olan ve Sanki Sanki adlı iki arkadaş sadece tek bir şey düşünmektedir: Oyun oynamak. Ancak oyunlarındayken bir gün tüm minderler gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve bu durum ikiliyi büyük bir maceranın içine sürükler.

Mundar adlı kötü bir varlık sürgün edildiği yerden geri dönmeye kararlıdır. Bu kötü karakter, Minderler Adası’nı ele geçirmeye çalışmaktadır. Mundarın tehditleriyle karşı karşıya kalan fantastik dünya sakinleri umutsuzca efsanevi bir kahramanın ortaya çıkmasını beklerler. Olan ve Sanki Sanki, beklenen kahraman olabilirler mi? Bu iki arkadaş, minderlerin kaybolduğu gizemli olayın ardındaki sırları çözmek ve dostlarını korumak için büyük bir serüvene atılacaklardır. Minderlerin dünyasında heyecan dolu bir hikaye başlamaktadır!
Minderler Adası: Kılıcın Sahibi Kadrosu
Bir animasyon olan Minderler Adası: Kılıcın Sahibi filminin yönetmen koltuğunda Mustafa Yavuz Gül oturuyor. 2010 yılında Resimli Filim Animasyon Stüdyosu’nda yönetmenlik ve yapımcılık kariyerine başlayan Gül, eğitim hayatını 2004 yılında tamamlamıştır. Sanat tutkusuyla çizgi film ve animasyon sektöründe kendisine yer edinmiştir. İllüstratörlük, yapımcılık ve yönetmenlik gibi çeşitli alanlarda görev alarak sektördeki deneyimini arttırmıştır. Günümüzde kendi stüdyosunda hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanarak birbirinden özgün projelere imza atmaktadır. Kendisini, en sevilen filmlerinden biri olan Sırat Ekspresi’nden de hatırlayabilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?