Mevlana Mest-i Aşk Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4 Yorum 640 Görüntülenme

Mevlana Mest-i Aşk Full İzle

Yönetmen:

Hassan Fathi
Mevlana’nın yakın arkadaşı Şems-i Tebrizi arkasında hiçbir iz bırakmadan ortadan yok olur. Bu gizemli yok oluş başta için büyük bir telaşın ortaya çıkmasına yol açar. Şems-i Tebrizi düşmanları tarafından sır dolu bir ölüme mi kurban gitmiştir? Yoksa kendini bazen yaptığı gibi inzivaya mı çekmiştir?

Mevlana ve Şems-i Tebrizi’nin hayatlarını yakın merceğe alan bu eser izleyicilere düşündürücü bir deneyim yaşatmayı vadetmektedir. Hem duygusal hisler uyandırabilecek hem de tarihi yönünüzü besleyebilecek bir yapıttır. Bu nedenledir ki birçok sinema tutkunundan şimdiden geçer not almıştır.
Mevlana Mest-i Aşk Kadrosu
Mevlana Mest-i Aşk, Türkiye ve İran’ın ortak yapımı olan bir tarihi dram filmidir. Eserin yönetmen koltuğunda yer alan Hassan Fathi aynı zamanda Farhad Tohidi ile senaristliği de üstlenmiştir. Bu başarılı yönetmen daha önceden imza atmış olduğu Şehrazad, Jeyran ve Shabe 10 filmleriyle de bilinmektedir.

Çok beğenilen bu eserin oyuncu kadrosunda; Parsa Piruzfar, Şahab Hüseyni, Hesam Manzour, İbrahim Çelikkol ve Halit Ergenç gibi başarılı aktörler yer alır. Aynı zamanda; Bensu Soral, Boran Kuzum, Hande Erçel, Burak Tozkoparan ve Selma Ergeç gibi ünlü isimler de performanslarını sergilerler. Tarih konulu sinema filmlerini seyretmekten keyif alanların merakla beklediği yapım, 29 Mart 2024’te beyaz perdeyle buluşacaktır. Sizler de isterseniz sinema salonlarında istersenizde sitemizde bu filmi seyredebilirsiniz.UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)