Lohusa İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3 Yorum 1,422 Görüntülenme

Lohusa İzle

Lohusa genç bir çiftin doğum sonrasındaki 40 gün boyunca yaşadığı komik ve duygu dolu anları ele alıyor. Normal bir hamilelik hayali kuran kadın, beklenmedik olaylarla karşılaşarak seyirciyi güldürmeyi sağlayan olaylara imza atıyor. Her bir durum birleştiğinde ise Türkiye’nin mizah anlayışını yansıtan eğlenceli yapım ortaya çıkıyor.

Çok sevilen eğlenceli film, yarı kaygılı yarı heyecanlı ebeveynlerin bebekleriyle tanışma sürecindeki eğlence dolu anları anlatmaktadır. Böylece izleyenlerin içten bir bağ kurarak hem eğlenmesini hem de duygulanmasını sağlar.

Lohusa Oyuncu Kadrosu
Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği Lohusa filmi izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Üstelik olay örgüsünün tamamı birçok eseriyle tanıdığımız ve sevdiğimiz Gupse Özay’ın elinden çıkıyor. Senaryosunu kendi lohusa döneminde kaleme aldığını açıklayan Özay, bu deneyimiyle filmi daha da içselleştirdiğini de söylemiştir. Aynı zamanda bu sayede filmdeki karakterin duygusal derinliğini ve gerçekçiliğini daha iyi yansıtmayı hedeflediğini belirtmiştir. Ek olarak, kadınların bu dönemde yaşayabileceği çeşitli deneyimlere odaklanarak, izleyicilere empati kurma şansı tanıdığını ifade ettiği de bilinmektedir.

Filmin oyuncu kadrosunda da yer alan Gupse Özay’a; Cihan Albayrak, Onur Gürçay, Esra Ruşan ve Hazal Türesan gibi başarılı isimler eşlik eder. Eğer senaristin ve de oyuncuların performansıyla zirveye ulaşmış bu filmi izlemeyi planlıyorsanız şimdiden iyi seyirler dileriz!


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)