Lassie: Yepyeni Bir Macera 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 1 Yorum 192 Görüntülenme

Lassie: Yepyeni Bir Macera 1080p İzle

Lassie: Yepyeni Bir Macera
Lassie: Yepyeni Bir Macera, safkan köpekleri sahiplerinden çalarak satan bir grup suçlunun yakalanma hikayesini anlatır. Macera-Aile filmi, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatır. Bir suç çetesinin semtin hayvanlarını çalması, olayların başlamasına neden olur. Safkan minik dostları satmak için çeşitli planlar yapan hırsızların mahallenin gençleri tarafından yakalanma sürecini ele alır.

Alman yapım şirketi tarafından ortaya çıkan film, patili canlıların kurtuluş mücadelesini anlatır. Dram ve komediyi birleştiren Lassie: Yepyeni Bir Macera filminin yönetmenliğini Hanno Olderdissen yapmıştır. Senaryosu ise Andreas Cordes’in kaleminden çıkmıştır. Başrolde köpek Lassie ve Flo Maurer karakterine can veren Nico Marischka bulunur. Pelle Staacken, Anna Lucas Gualano ve Katharina Schüttler ise oyuncu ekibinde bulunan diğer isimlerdir.
Lassie: Yepyeni Bir Macera Konusu
Safkan köpeklerin bir anda ortadan kaybolması, olayların başlangıcı olur. Suç çetesi, bu hayvanları satarak yüksek meblağlar elde etmeyi amaçlar. Yasadışı işler yapan hırsızlar, özel cins bu hayvanları çalarak üzerlerinden kâr elde etme planı yapmışlardır. Flo ve arkadaşları bu durumdan şüphelenerek araştırma yaparlar. Dostları köpek Lassie ile birlikte suçluları yakalamak isterler.

Hayvan dostlarının yardımıyla planlar kurarak yola koyulan genç çocuklar, izleri takip ederek suçluları ortaya çıkarmak için mücadele ederler. 29 Mart 2024 tarihinde sinemalarda izleyicilerle buluşacak olan Lassie: Yepyeni Bir Macera, aksiyon dolu sahnelerle ön plana çıkar. Bir grup gencin hayvan dostlarıyla birlikte diğer köpekleri bulmak için verdikleri mücadeleyi gözler önüne sunar.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Lassie - Ein neues Abenteuer

    Yorumlar (1)