Kutsal Damacana 5 Zombi 2024
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.8 IMDB Puanı 163 Görüntülenme

Kutsal Damacana 5 Zombi 2024

Ünlü komedyen Şafak Sezer, Kutsal Damacana 5 Zombi ile beyaz perdeye dönmüştür. Birbirinden komik sahnelere ev sahipliği yapan eserde daha birçok yıldız isim de yer alır. Tam anlamıyla şampiyonlar ligini anımsatan oyuncu ekibiyle çok ses getireceği tahmin edilmektedir.

Film 5 Nisan 2024 tarihinde seyirciyle buluşacaktır. Bu sürede ön izlenim birçok kişi tarafından beğenilmiştir. Yine izlenme rekorları kıracak Kutsal Damacana serisinde, konular zombileşme üzerine yoğunlaşır. Komediyi farklı bir bakış açısıyla ele alan Şafak Sezer, bu sefer kahkahanın dozunu artırmıştır.

Uzun metrajlı film serisinde son derece renkli sahneler vardır. Zekice planlanan senaryo yediden yetmişe herkesi güldürmeyi başaracaktır. Unutulmayacak anlarıyla, Kutsal Damacana esprilerin ana konusu olmaya devam edecek gibi görünmektedir.

Kutsal Damacana 5 Zombi Konusu
Zombi istilasından kurtulmak için savaşan ana karakter, komik tiplemesiyle kendini bir anda bilmediği bir ortamda bulur. Hal böyle olunca korkulu rüyası olan bu yaratıklar peşini bırakmaz. Ne kadar kurtulmak istese de çıkmazda kalır. Arkadaşları ve yakın çevresiyle unutulmayacak anlar yaşayacak olan baş karakterin hikayesi, son derece sürükleyicidir.

Poll Films yapımcılığında çekilen eser, komediyle korkuyu bir araya getirir. Gerilimli sahneler kahkaha dolu anlarla işlenir. İzleyicinin çok hoşuna gidecek tiplemeler, zombilerin olumuşuyla akılda kalıcı sahneler sunar. Bir hafta sonu ailecek izlenecek yapımlar arasında yer alan bu proje, gülmek ve eğlenmek isteyenleri davet etmektedir.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?