Kung Fu Panda 4 Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4 Yorum 1,102 Görüntülenme

Kung Fu Panda 4 Türkçe Dublaj İzle

Kung Fu Panda 4
Bambu Po, kung fu tutkunu bir pandadır. Fakat ailesine ait bir makarna restoranında çalıştığı için bu spor konusunda pek yetenekli sayılmaz. Po’nun hayatı beklenmedik bir şekilde eski bir kehaneti yerine getirmekle görevlendirildiğinde değişir. Onun hayalleri artık gerçeğe dönüşmüştür. Efsanevi Cesur Beşli’nin bir parçası olarak kung fu dünyasına adım atabilmiştir. Üstelik Tai Lung cezaevinden kaçarak ortaya çıktığında Barış Vadisi halkını bekleyen tehlikeye karşı savunma görevi de Po’ya düşecektir.
Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4 filmi, kaderin bir kez daha Po’yu çağırmasıyla başlar. Böylece Huzur Vadisi’nin Ruhani Lideri olması için görevlendirilir. Bu durum birkaç sorunu beraberinde getirir. İlk olarak, Po’nun ruhani liderlikle ilgili bilgisi taş devri diyetinden başka bir şey değildir. İkinci olarak da bu yüce pozisyona geçmeden önce hızla yeni bir Ejderha Savaşçı bulup eğitmesi gerekir. Daha da kötüsü, taş kalpli ve güçlü bir büyücü olan Bukalemun, son zamanlarda her türlü varlığa dönüşebilmesini sağlayan bir yetenek kazanmıştır.

Bukalemun, açgözlülüğü ile ünlüdür. Boncuk gözlerini ise Po’nun Bilgelik Asası’na dikmiştir. Bu asa, ona Po’nun alt ettiği tüm usta kötüleri ruhlar aleminden geri çağırma gücünü verecektir. Yani, Po’nun biraz yardıma ihtiyacı vardı.

Po bu yardımı tüylerini diken diken eden ama yetenekleri eşsiz, kıvrak ve kurnaz zekâlı Zhen’den almayı seçti. Komikliklerle dolu tuhaf ikili, Huzur Vadisi’ni Bukalemun’un sürüngen pençelerinden korumaya çalışırken birlikte çalışmak zorunda kaldı. Bu süreçte Po, kahramanların en beklenmedik yerlerde ve şekillerde bulunabileceğini keşfetti.UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (4)