Kral Şakir Devler Uyandı İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
683 Görüntülenme

Kral Şakir Devler Uyandı İzle

Genellikle Kral Şakir’in ana hedef kitlesi 5-12 yaş arasındaki çocuklardır. Yine de izleyici istatistiklerine göz attığımızda bu sınırlarının dışında da büyük bir kitleye sahip olduğu açıkça görülmektedir. Bu yüzden yapıt, çocukların yanı sıra ebeveynlerin de keyif alabilecekleri güçlü bir mizah ve içeriğe sahiptir.
Kral Şakir Devler Uyandı Konusu
Bir firma elektronik cihazları mobil duruma getirip uzaktan yapay zeka ile kontrol edilebilen bir düzen geliştirmiştir. Şakir ve ailesi, bu yeni ürünlere büyük bir hayranlık duyar. Harun isimli yatırımcı, şirketin sahibidir.

Şakir’in babaannesi olan arkeolog Seniha’nın önderliğinde düzenlenen eski keşif gezileri, yatırımcının yardımıyla gerçekleşmiştir. Bu geziler sonucunda tarihler öncesine ait bir taş ortaya çıkarılmıştır. Ne var ki, bu taşın içine hapsolmuş kötü biri vardır. Yüzyıllarca kilitli kalan savaşçı kurtularak Harun’un bedenine girer. Kendisi icat ettiği yüksek teknolojili ordusuyla dünya hakimiyeti için adım atar. Şakir ve ailesi ise, Nemrut Dağı’ndaki heykel başlarının sırrıyla kayıp babaanne Seniha’yı bulmaya çalışırlar. Aynı zamanda da dünyayı kötü niyetli savaşçılardan koruma çabasına girişmektedirler.

Filmin temel mesajı, değiştirilemeyen “Gerçek Sevgi” kavramıdır. Karakterler karşılaştıkları zorlukları aşmak için bu gerçeği kullanarak tüm insanlığı birleştiren önemli değeri vurgularlar. Eser, yapay zeka tarafından kontrol edilen araçların sevgi yerine mekanik bir yaklaşımla büyük tehlikelere yol açabileceğine dikkat çekmektedir.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?