Joker Folie a Deux Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 287 Görüntülenme

Joker Folie a Deux Türkçe Dublaj İzle

Aksiyon ve dram türündeki bu eser, yetenekli oyuncularıyla ilgi çekmeyi şimdiden başarmıştır. Filmin 4 Ekim 2024’te gösterime girmesi planlanmaktadır. Ayrıca, yönetmen koltuğunda Todd Philips yer alır. Hem senarist hem de oyun yönetiminden sorumlu Philips, gerçekten çok iyi işler başarmış. Yapım ilk fragmanıyla olumlu yorumları almaya başladığında ilk gösterimde milyonlarca seyirciye ulaşacak gibi görünmektedir.

Yapımın oyuncu kadrosunda ses getiren isimlerden biri olan Lady Gaga şarkıcılıkta olduğu kadar oyunculukta da hünerlerini gösterir. Başarılı isme ek olarak Joaquin Phoenix son derece iyi işler çıkarır. Zazie Beetz’in katkıları da filmde bakış açısını değiştirir niteliktedir. Tüm isimler bir araya geldiğinde ortaya eşsiz bir eser çıkar. İzleyiciyi ekrana bağlayacak olan yapım tüm bileşenleri en doğru şekilde bir araya getirir.

Joker Folie a Deux Filmi Konusu
Film aslında bir seri üzerinden ilerliyor. Joker karakterinin kendini yeniden keşfetme ve yenilik sürecine girmesini konu alan olaylar dizisi, birbirinden farklı gelişmelerle baş karakteri bir hayli yorar. Ama pes etmeyen ana oyuncu, çevresi ve sevdikleriyle yaşadığı hayatta değişimin gerekliliğine inanır.

Sadece fragmanı bile yüzlerce kişi tarafındana beğenilen filmde, olaylar döngüsü son derece dikkat çekicidir. Bakıldığında Joker karakteri ön planda olsa da Harley Quin görevini üstlenen Lady Gaga da oldukça başarılı bir iş çıkarır. Senaryo diziminde her ikisi de karşılaşmalarından itibaren zorlu bir yolculuk içerisinde inanması çok güç durumlar yaşar.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?