İyi Bir Aile Değiliz Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
124 Görüntülenme

İyi Bir Aile Değiliz Full İzle

İzleyicileri kahkahalara boğan İyi Bir Aile Değiliz, beklenmedik bir ölümle kendilerini çeşitli olaylar silsilesi içerisinde bulan aileyi konu alır. Filmin başrolü olan Murat karakteri, babasının vefatı sonucunda en garip akraba buluşmasına katılmak durumundadır. Cenazenin gömüleceği yere dair tartışmalar sürerken naaşın kaybolduğu haberi gelir. Pek de normal olmayan aile üyelerinin her biri Murat’ın gözünde şüpheli konumundadır.

Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ünlü oyuncu Haki Biçici oturmaktadır. Başrol Murat karakterini ise Kaan Yıldırım canlandırır. Aynı zamanda Erkan Kolçak Köstendil ve Şinasi Yurtsever gibi sevilen isimler de oyuncu kadrosu içerisinde rol almaktadır. 9 Şubat 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanan film izleyicilere kahkahalarla dolu anlar yaşatacak.

İyi Bir Aile Değiliz Konusu
İyi Bir Aile Değiliz, çeşitli tiplemelerde karakterlerin bulunduğu ailenin beklenmeyen ölüm sonucunda yaşadığı olayları konu eder. Ailesinden uzak olan Murat’ın babasının defin işlemleri için düzenlenen aile toplantısına katılması gerekir. Cenazeyi İstanbul’da gerçekleştirmek isteyen karakter, naaşın köylerine gömülmesi konusunda ısrarcı olan aile üyeleriyle tartışır. O esnada gizlice çalındığına dair haber yayılır.

Ailedeki tüm bireyleri şüpheli olarak değerlendiren Murat, türlü karakteristik özelliklere sahip akrabalarıyla zor anlar yaşar. İlaçlarını aldığı zamanlarda iyi birisi sayılan Hızır, ayaklı gazete Çiçek ve insanları rahatsız etmekten keyif alan Sinan bu karakterler arasındadırlar.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?