Imaginary Altyazılı HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 161 Görüntülenme

Imaginary Altyazılı HD İzle

Imaginary
Doğa üstü olayları konu alan ABD yapımı korku filmi 8 Mart 2024 tarihinde vizyona girecektir. Seyirciyi ekrana kilitleyecek olan Imaginary, Jeff Wadlow yönetmenliğinde en korkulu durumları anlatır.

Yönetmen Wadlow, filmde senaryoya da katkı sağlamıştır. Ayrıca Greg Erb senaristliğinde olay döngüsü bir hayli ürtükütücü işlenmiştir. Korku izlemeyi sevenler için tam anlamıyla harika bir eser ortaya çıkmıştır. Jason Oremland’ın eşliğinde hayata geçirilen yapım, doğa üstü konuları farklı bir bakış açışıyla değerlendirmiştir.
Imaginary Oyuncu Kadrosu
Birbirinden başarılı isimleri konu alan Imaginary’de, başrolde DeWanda Wise oynamaktadır. Sevilen aktör Tom Payne ve başarılarıyla bilinen Taegen Burns gerçekten olay döngüsünde oldukça iyi iş çıkarmışlardır. Pyper Braun ile beraber Veronica Falcon da kadrodaki diğer tanınmışlar arasında yer alır.
Imaginary Konusu
Bir kadının çocukluğundaki anılarına dönmek istemesiyle başlayan bir dizi hikaye, oldukça enteresan olayları beraberinde getirir. Başrol oyuncusu, hayat verdiği karakterle çeşitli durumlarla baş etmek zorunda kalır. Son derece karanlık bir dünyada kendini kaybeder ve yardıma ihtiyaç duyar. En zor olansa doğa üstü güçlere karşı elinden hiçbir şey gelmeyişidir. Tam anlamıyla teslimiyeti yaşamak zorunda bırakılır.
Imaginary Özet
Film aslında doğa üstü güçlerin ne kadar esrarengiz olabileceğini anlatır. İnsanlar için yaşamın çeşitli anlarında umutsuzluğa kapılmakla beraber yaşanan duygu durum değişimleri, filmde son derece başarılı işlenmiştir. ABD yapımında geçmişten gelen sorunların, ileriki yaşlarda çeşitli problemleri beraberinde getirebileceği üzerine yoğunlaşılmıştır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?