Haydi Tut Elimi (2023) Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 1 Yorum 283 Görüntülenme

Haydi Tut Elimi (2023) Full İzle

Haydi Tut Elimi
Haydi Tut Elimi, Duydu ve Kaan adlı iki dans tutkunu gencin zorlu macerasını konu edinir. Bu iki genç, hayallerindeki dans okuluna kendilerini atabilmek için elinden geleni yapar. Her ikisinin de en büyük hedefi aynı noktada kesişir. Duygu ve Kaan bu hedefler doğrultusunda yurtdışında eğitim almak isterler. Hedef ve hayallerindeki en önemli adım bir şarkının hikayesini bulmak zorunda olmalarıdır. Arkadaşlarını da bu yola dahil eden gençler hep birlikte heyecanlı ve gizemli bir macera serüvenine başlarlar.
Haydi Tut Elimi Konusu
Haydi Tut Elimi filminin konusu genç yeteneklerin kariyer serüvenidir. Ana karakterler olan Duygu ve Kaan, yurtdışındaki dans eğitimine karar verdiklerinde yolları bir noktada kesişir. Bu dönüm noktası ise bir şarkının hikayesini bulmakla başlar. En yakın arkadaşlarını da yanına alan gençler, filme renk katarlar. Bazı zamanlarda hüzünlü olaylarla karşılaşacak olan yetenekler, bazı zamanlarda da kahkaha dolu anlar yaşayacaktır. Aile de filmde işlenen konulardan biri olup gençliğin birçok yanını ele alınır.
Haydi Tut Elimi Oyuncuları
Haydi Tut Elimi filminde başrollerde Zeynep Erdoğan, Ali Kerem Çökmez ve Nil çökmez bulunur. Bu isimlere eşlik eden diğer oyuncular ise Alp Kırşan, Ezo Sunal, Sevinç Erbulak ve Erhan Yazıcıoğlu'dur. Oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler arasında ise Işıl Yücesoy, Sevinç Erbulak ve Tuğçe Karabayır da yer alır. Doğan Akdoğan ve Çınar Karçkay da filmin heyecanlı ve eğlenceli yanlarını seyircilere sunar. Tuğçe Soysop yönetmen koltuğunda bulunurken filme hayat veren senaristler de Ali Ateş, Cihan Deniz, Uğur Güvercin, Onur Ümit ve Pelin Serin’dir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)