Hayatımız Roman Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
113 Görüntülenme

Hayatımız Roman Full HD İzle

Yönetmen:

Savaş Sancak
Yönetmenliğini Savaş Sancak’ın üstlendiği film, Romanların yaşadığı Şen Mahallesi’nde işlenen cinayetin soruşturmasını konu almaktadır. İki kişi cesedi tesadüfen bulur ve olay yerinde görüldüklerinden suçlu duruma düşerler. Ardından tutuklanırlar ve haklarında cinayet soruşturması başlatılır. Buradan da anlaşılabileceği gibi film, masum olan bu iki kişinin kendilerini aklamaya çalışmaları üzerine kurgulanmıştır.

Film sahneleri Çanakkale Lapseki’de çekilmiştir. Romantik- komedi türündeki eserin 8 Nisan Dünya Romanlar Günü’ne yetiştirilmesi için, özel çaba sarfedilmiştir.

Anıl Altan ve Aslı Bekiroğlu, filmin başrolleri olan Nihat ve Öykü karakterlerini canlandırırlar. İkili suçsuz olduklarını kanıtlamaya çalışırken, zaman içinde duygusal olarak yakınlaşır. Filmde Roman halkının gerçek yaşamda karşılaştıkları zorluklar ve nasıl başa çıktıkları da başarılı bir şekilde yansıtılmıştır.
Hayatımız Roman Filmi Hakkında İlginç Bilgiler
Film sahnelerinin geçtiği yerler devasa doğal bir platayo dönüştürülmüştür. Çanakkale’de çekilen eserde, ilimizin doğal ve kültürel güzelliklerini pek çok sahnede yakalayabilirsiniz.

Filmin geçtiği Şen Mahallesi’nde set hazırlığı yapılırken evler canlı renklerle boyanmıştır. Böylece daha canlı, hareketli bir atmosfer elde edilmiştir. Aynı zamanda Romanların toplumda edindiği yanlış izlenimi ve ötekileştirilmelerini ortadan kaldırmak için kültürleri değerleri işlenmiştir.

Savaş Sancak, filmdeki oyuncuların içlerinden geldiği gibi, doğal haller sergileyerek Romanların gerçek yönlerini yansıtabildiğini söylemektedir. Böylece daha samimi bir eser ortaya çıkmıştır. Sizler de bu başarılı yapıtı platformumuzdan yüksek kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?