Hatıran Yeter Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
131 Görüntülenme

Hatıran Yeter Full HD İzle

İzleyicilere duygusal anlar yaşatan Hatıran Yeter, iki işitme engelli bireyin unutulmaz hikayesini konu alır. Oldukça zorlu ve yalnız bir çocukluk geçiren Baha’nın hayatı, Leyla ile tanışmasıyla beraber değişmeye başlar. Hayatlarında benzer sorunlardan muzdarip olan çift, zaman geçtikçe daha da yakınlaşır. Böylece zorluklarla yazılmış, unutulmaz bir aşk hikayesi doğar.

Dram ve aşk temalı Hatıran Yeter’in yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Yardımcı yer alır. Oyuncu kadrosunda ise oldukça sevilen isimlerden Aytaç Şaşmaz, Belçim Bilgin, Burak Sevinç ve Sümeyye Aydoğan gibi isimler bulunmaktadır. 16 Şubat 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanan film dram türüne yeni bir soluk getirecektir.

Hatıran Yeter’in Konusu
Hatıran Yeter, zorlu bir aşk hikayesini gözler önüne serer. Kaçarak evlenmek zorunda kalan Zehra ve Adem’in Baha adında oğlan çocukları olur. Bebekken geçirdikleri hastalığın sonucu olarak işitme duyusunu kaybeden çocukları, yaşıtlarına kıyasla oldukça zorlu bir yaşam sürerler. Yalnızlığı ve acıyı derinden hisseden Baha’nın hayatı Leyla’yı tanımasıyla değişmeye başlar.

Leyla da tıpkı Baha gibi dilsiz ve sağırdır. Benzer sorunlardan muzdarip olan bu iki genç, zamanla birbirine aşık olur. Derinden hissedilen aşklarının meyvesi olarak kızları Yeşim dünyaya gelir. Ancak önlerine çıkan büyük engeller nedeniyle babasının ona kavuşması gitgide daha da zorlaşır. Bu uğurda bir mücadele vermesi gereklidir.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?