Filme Gel Full HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
105 Görüntülenme

Filme Gel Full HD 1080p İzle

Filme Gel
Türkiye’de her yıl birçok komedi filmi çekiliyor. Ülkemizin mizaha olan ilgisi ve yatkınlığı bunun en önemli sebebidir. Başarılı yönetmen İhsan Taş da zengin koleksiyona bir yenisini ekleyerek “Filme Gel” eserine imza atmıştır. Mizahseverlerin ilgisini çekebilecek yapım 2024 yılınca izleyicileri ile buluşacaktır.

Birçok güldürü unsuruna yer veren eserin senaristliğini de İhsan Taş üstlenmiştir. Hem yazıp hem yönettiği filmdeki başrolü ise Erkan Petekkaya’ya vermiştir. Çok sayıda başarılı filmde rol alan oyuncuya; Levent Ülgen, Fırat Doğruloğlu ve Tolga Güleç gibi isimler eşlik eder. Aynı zamanda Aslıhan Karalar ve Orçun Kaptan gibi tanıdık yüzler de filmde yer almaktadır. Çok yakında sinema tutkunları ile buluşacak eser, şimdiden birçok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Filme Gel Konusu
Filmin ana karakterleri, hayattaki en büyük arzuları film çekmek olan bir grup arkadaştır. Necmi, Çetin ve Muzo bu ideallerini gerçekleştirebilmek adına türlü uğraşlar verir. Ancak önlerinde çok büyük bir engel vardır: Film bütçesi. Gerekli parayı toplayamadıkları için alternatif çözüm yolları arayışına girerler. İşte tam da bu noktada filmin asıl eğlencesi başlar!

Necmi ve arkadaşları, başlarına konan talih kuşu ile yepyeni bir yola atılırlar. Hiç beklemedikleri anda karşılarına çıkan Kadırgalı Kerim onlara reddedilemeyecek bir teklif sunar. Tek bir şartla filmleri için gereken parayı karşılayacaktır. Şartı ise, filmde başrolü oynayabilmektir. Buraya kadar her şey yolunda gitse de kendisinin mafya olduğu ortaya çıktıktan sonra işlerin gidişatı değişir, eğlence başlar!UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?