Elif ve Arkadaşları Kapadokya Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
443 Görüntülenme

Elif ve Arkadaşları Kapadokya Full HD İzle

Animasyon kategorisinde yer alan bir uzun metrajlı film olan Elif ve Arkadaşları Kapadokya izle, büyük bir heyecanla bekleniyor. Orijinal dili Türkçe olan ve çocuklara hitap eden film, Türkiye yapımı olması ile izleyici kitlesinde merak uyandırdı. Renkli formatta tasarlanan ve CGV Mars Dağıtım tarafından hazırlanan animasyon filminin vizyona giriş tarihi ise 3 Mart 2023 olarak belirlenmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Animasyon kategorisinde yer alan bir uzun metrajlı film olan Elif ve Arkadaşları Kapadokya izle, büyük bir heyecanla bekleniyor. Orijinal dili Türkçe olan ve çocuklara hitap eden film, Türkiye yapımı olması ile izleyici kitlesinde merak uyandırdı. Renkli formatta tasarlanan ve CGV Mars Dağıtım tarafından hazırlanan animasyon filminin vizyona giriş tarihi ise 3 Mart 2023 olarak belirlenmiştir.  Elif ve Arkadaşları Kapadokya Konusu  Öğretmen İpek ve öğrencilerinin hikayesi ile geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlayan animasyon film, hayatın içinden bir konuyu ele alıyor. İpek öğretmenin başarılı geçen okul döneminin sonunda öğrencilerine ödül vererek onları okul gezisi olarak Kapadokya’ya götürmesi üzerine eğlence başlar. Elif ve Arkadaşları Kapadokya Full HD izle Tek Part Öğrenciler arasında yer alan Elif ve arkadaşları, Kapadokya gezisinin keyfini sürerken ateş başında rehberleri Leyla’nın kendilerine anlattıkları hikayeleri dinlerler.


  Kapadokya rehberi Leyla, Elif ve arkadaşlarına peribacalarının efsanesini anlatmaya başlar. Hayal güçleri ile hikayeyi zenginleştiren Elif ve arkadaşları, gökyüzünde yaşayan Perişler’i merak etmeye başlarlar. Bunun üzerine efsanenin etkisinde kalan öğrenciler, gökyüzüne çıkarak Perişler’i görmek için can atmaya başlar. Perişler ile tanışmanın hayalini kurmaya başlayan çocuklar, heyecanlı bir şekilde düşler peşinde koşarlar.  Elif ve Arkadaşları Kapadokya Kadrosunda Görev Alanlar  Elif ve Arkadaşları Kapadokya Türkiye yapımı önemli bir animasyon olduğu için senaryo aşamasında ve seslendirme ekibinden birçok kişi görev almaktadır. Elif ve Arkadaşları Kapadokya Full HD izle Yapımcılığını İsa Doğmuş’un yaptığı, yönetmenliğini Ömür Elbistanlıoğlu ve Mert Çavuş’un yaptığı bir animasyon filmidir. Senaryo ise Arzu Demirel Birinci’ye aittir.


  Elif Gizem Aykul, Duygu Biçer, Günay Günay, Nurcihan Ersoy, Banu Yüksel ve Alp Pazarlı seslendirme ekibinde yer alır. Sanat yönetmenliğini Arif Şen, seslendirme yönetmenliğini ise Neşe Özdemir yapmaktadır. Karakter konsepti, Çınar Dize Serbarut tarafından yönetilmiştir. Zengin kadrosuyla dikkat çeken bir animasyon filmdir.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap