Efsane Full İzle 2024
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 245 Görüntülenme

Efsane Full İzle 2024

Çorum’da ailesiyle birlikte yaşayan Sadık, onlarca yıllık gelenekleri olan ailecek yoğurt yapma eylemini sürdürmektedir. Öyle ki, ürünlerinin şifası ve lezzeti halkın dilindedir. Çok sevilen bu yoğurdun yapımının sırrı sadece ailenin en büyüğü olan dede tarafından bilinmektedir. Fakat, yazın ortasında Çorum’a kar yağması her şeyi değiştirir. Efsaneye göre yazın kar yağacak olursa yoğurdun sırrı başka bir aile ferdine aktarılmalıdır. Eğer vakit geç olur, sır kimseye verilmezse ailenin başına kötülükler gelecek ve hepsi ölecektir.

Kararın erken verilmesi için tüm Yoğurtçuoğlu ailesi bir araya gelir. Bu karara Sadık’ın ikizi Özgür, aileyle görüşmemesine rağmen İstanbul’dan gelerek dahil olur. Karar günü eşit oy sebebiyle sonuca varılamaz. O günden itibaren efsanede söylendiği gibi tüm kötü felaketler bir bir bütün aileyi bulmaya başlar. İkiz kardeşler bu süreçte nesilden nesile aktarılan yoğurdun sırrını alabilmek için mücadeleye girişir.

Efsane Filminin Kadrosu
Efsane filminin yönetmenliğini ve senaristliğini komedi filmlerinin ustası Selçuk Aydemir üstlenmiştir. Yine birçok komedi filminde görmeye alıştığımız ünlü isim Ahmet Kural başrolü üstlenir. Oyuncu kadrosunun devamında; Şinasi Yurtsever, Cengiz Bozkurt, Cemile Canyurt ve Serdar Gökhan gibi isimler rol almaktadır.

İzlerken kahkahalara boğulacağınız “Efsane” filmi 2 Şubat 2024’te beyaz perdeyle buluşacak. Sizler de bu komik yapımın bir seyircisi olmak isterseniz biletlerinizi şimdiden hazırlayabilir veya sitemizden ulaşarak istediğiniz an dilediğiniz her yerde full HD kalitede izleyebilirsiniz!


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)