Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki İzle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
446 Görüntülenme

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki İzle Türkçe Dublaj

Dune, 2021 yılında ilk serisi yayınlanmış olan ve hikayesi ikiye bölünmüş bir filmdir. Nitekim 2024 yılında yayınlanacak olan Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki filmi ise ilk filmin ve hikayenin devamını sunar. Bir önceki filmde ailesi zarar gören Paul, serinin devamında intikam ateşiyle yanıp tutuşan bir gençtir.

Almak istediği intikamın yanı sıra efsanevi “Kwisatz Haderach” rütbesine ulaşmak isteyen Paul, bu amaçları doğrultusunda hayatını birçok yerde tehlikeye atar. Gözü dönmüş bir şekilde düşmanlarına saldıran Paul’un bir noktada durması ve mantıklı stratejilerle ilerlemesi son derece önemlidir. Aksi takdirde çıkmış olduğu bu efsane olma ve intikam yolculuğunda işler istediği gibi gitmeyecektir. Nitekim Paul’un da bu durumun farkına varması geç olmaz.

Çıkmış olduğu bu yolculukta güvende hissettiren tek konu ise ailesinin sürekli olarak genişliyor olmasıdır. Bu durum özellikle sürekli olarak savaş halinde olan Paul’un daha çok cesaretlenmesine neden olur. Ayrıca etraftaki insan sayısının artması da fikirlerin artmasına, doğal olarak ortaya daha akılcı çözümler ve stratejilerin çıkmasına yol açar. Bu noktada ise artık rüzgar Paul’un lehine doğru esmeye başlar.

Çölde bir yandan ailesinin intikamı izinde diğer yandan da azılı düşmanlarının peşinde olan Paul, tüm bunlarla birlikte kendini bir aşk serüvenin de içinde bulur. Ailesinin intikamı ve düşmanlarının peşinde olan Paul, artık yeni aşkının da korunması için büyük bir çaba göstermelidir.UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?