Demon: Azab-ül Kem İzle Full HD 2024
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2 Yorum 621 Görüntülenme

Demon: Azab-ül Kem İzle Full HD 2024

Demon: Azab-ül Kem, 5 Ocak 2024 tarihinde vizyona girecek olan bir korku filmidir. Satanizm konulu bir proje üretecek olan dört arkadaşın başından geçenleri anlatır. Dört genç arkadaş projelerini hayata geçirmek için Karalar isimli kasabaya giderler. Eskiden Süryanilerin yaşadığı bu kasaba unutulmaz bir satanist ritüelin merkezi durumuna gelmiştir. Gençlerin buraya gelmesiyle birlikte birçok paranormal olaylar, kabus dolu günlerle birlikte gerçekleşmeye başlar.

Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Mustafa Miraç Kaya yapmıştır. Başarılı bir korku film senaristi ve yapımcısı olan Mustafa Miraç Kaya, bu yapıtla vizyona girmeden iki ödül almayı başarmıştır. Başrol oyuncuları olarak Gizem Tan ve İlkşans Tan gibi iki isim izleyici karşısına çıkar. Toplamda 96 dakika olan bu film, henüz vizyona girmeden beyazperdede ses dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Yayınlanan fragmanı sayesinde korku filmleri arasında hatıralarda yer edebileceğine dair beklentiler yüksektir.

Sürekli artan bir performans grafiği sergileyen yönetmen Mustafa Miraç Kaya’nın unutulmaz eserlerinden biri olacağı tahmin edilmektedir. Kalıcı ve kaliteli eserler veren ünlü yönetmen, Konya’da doğmuş, Ankara’da yaşamına devam etmektedir. Senarist, yönetmen ve oyuncu olarak sanat yaşamını sürdürmektedir. Meleğin çeşmesi, Cin Çeşmesi, Kabus, Medyumun Günlüğü, El Ummar, Adak gibi korku filmlerin senaristliğini yapmıştır. İlk filminde Cihan karakteriyle oyunculuk deneyimini kazanan sanatçı, Cin Çeşmesi filminde başrol oynamıştır. Emrah karakterini canlandırdığı yapıtta seyirciden tam not almıştır. Kabus filmi ise onun için hem yönetmenlik hem oyunculuk deneyimini birlikte yaşadığı bir eserdir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)