Deadpool 3 Türkçe Dublaj Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
222 Görüntülenme

Deadpool 3 Türkçe Dublaj Full HD İzle

Filmin başrolü Ryan Reynolds, Deadpool 3 filmi için çeşitli senaryo ihtimallerini düşündüklerini belirtmişti. Bu ihtimaller arasında, üçüncü filmde her şeyin sıfırdan başlaması, karakterin elinden her şeyin alınması ve tamamen farklı yöne gidilmesi gibi konular bulunur. Reynolds, özellikle tüm senaryoya yayılmış bir zaman yolculuğu hikayesinin de mümkün olabileceğini ifade etmiştir. Bu olasılıklar, Deadpool 3’ün genel olarak karmaşık ve eğlenceli bir temaya sahip olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor. Ayrıca Deadpool 2’nin final sahnelerinde Negasonic Teenage Warhead’in Cable’a ait zaman makinesini tamir ettiği de unutulmamalıdır. Böylece, 3. filmin potansiyel zaman yolculuğu temasında olmasının daha da yüksek bir olasılık olduğu görülebilir.

Deadpool 3’te, Cable karakterinin kızı Hope’un daha fazla ön plana çıkması da muhtemel. Özellikle Fantastic Four ve X-Men gibi süper kahraman ekiplerinin artık Marvel filmlerinde yer almasının önünde bir engel olmamasıyla önceki filmlerinde görmediğimiz karakterlere odaklanılabilir.

Ayrıca hayranlar, filmde Taylor Swift’in de Dazzler rolünde yer alacak olması gibi çeşitli teoriler üretmeye devam ediyorlar.

Deadpool 3 Oyuncu ve Yönetim Kadrosu
Deadpool 3’ün oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds, Hugh Jackman ve Lewis Tan gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Filmin yönetmenliğini Shawn Levy yaparken senarist koltuğunda Rhett Reese ile Paul Wernick birlikte yer alır. Sevenlerin dört gözle beklediği bu serinin devam filmi 26 Temmuz 2024’te sinemaseverlerle buluşacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?