Çıkış Yok HD Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 275 Görüntülenme

Çıkış Yok HD Film İzle

Sophia Banks'in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Michelle Monaghan, Jason Clarke ve Jai Courtney'nin paylaştığı bu etkileyici film, izleyicilere nefes kesici bir deneyim sunuyor. Zekice örülmüş senaryosu ve başarılı oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken yapım, aksiyon dolu sahneleriyle adeta bir gerilim şölenine dönüşüyor.

CIA operasyon görevlisi Abby Trent, kocasının ölümünün sorumlusu olarak gördüğü terörist lider Hatchet'in bulunduğu yüksek güvenlikli hapishane ‘’Tesis “in yöneticisi olarak atanır. Hatchet'in tesise getirilmesi, Abby'nin geçmişiyle yüzleşmesine neden olur çünkü kocasının katili olduğuna inanmaktadır. Ancak Hatchet, sorgulanmadan hücresinden kaçmayı başarır ve tesisin kontrolünü ele geçirir. Dış dünya ile bağlantı kopunca Abby, hızla karar vermek zorunda kalır ve hapishaneyi kapatma kararı alır.
Ancak bu karar; Abby ve diğer görevlileri, Hatchet'in bu acımasız oyununun bir parçası haline getirir. Üst düzey suçluların bulunduğu gizli bir CIA üssünde, kaçan Hatchet'e karşı hayatta kalmak için verilen heyecan dolu mücadele, Abby'nin liderlik yeteneklerini sınar. Tesisin içindeki tehlikeli oyunu çözmeye çalışırken, aynı zamanda kendi geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.
Abby, CIA genel merkezinden hapishaneye dönüş yapar ve Hatchet'in liderliğindeki terör örgütünün daha geniş bir planının parçası olduğunu keşfeder. Tesisin dış dünya ile iletişimi kesilmiştir. Abby, sadece kendi hayatını değil, aynı zamanda diğer görevlilerin ve masum tutukluların hayatlarını da kurtarmak zorundadır. Hatchet'in zekâsı ve acımasızlığına karşı zorlu bir mücadelede, Abby liderlik becerilerini kullanarak cesurca savaşmalı. Ayrıca, tesisin içindeki entrikaları çözmeye çalışmalıdır.UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?