Avcı Kraven Türkçe Dublaj Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3 Yorum 1,278 Görüntülenme

Avcı Kraven Türkçe Dublaj Full HD İzle

‘‘Avcı Kraven’’, Marvel evreninin en ikonik kötü adamlarından biri olan Sergei Kravinoff’un hikayesini ele alır.

Aaron Taylor-Johnson Kraven rolünü, Russell Crowe babası Nikolai Kravinoff’u, Ariana DeBose ise Calypso’yu canlandırmaktadır. Yönetmenliğini J.C. Chando'un yaptığı filmin senaryosu ise Art Marcum, Matt Holloway ve Richard Wenk tarafından yazıldı.

Filmin Hikayesi
Film, çizgi roman hayranlarını tatmin edecek bir yapım olmayı başardı. Kraven’ın karakter gelişimi, motivasyonu ve iç çatışmaları anlatılırken çok iyi işlendi. Aksiyon sahneleri de oldukça gerçekçi nitelikte. Özellikle Kraven’ın vahşi hayvanlarla olan bağlantısı ve onlarla empati kurması son derece ilgi çekici.

Sony’nin Spider-Man düşmanlarından oluşan evreninin dördüncü devam filmi olmasına rağmen önceki serilerle pek bağlantısı yok. Örneğin Venom, Morbius ve Carnage gibi karakterler göz önünde değil. Avcı Kraven kendi içinde tutarlı ve bağımsız bir hikayeye sahip. Ancak, son sahnede Sony, Spider-Man evreninin geleceğine dair ipuçları verilmekte. Bu da izleyicinin teoriler üretmesinde yardımcı denilebilir.

Avcı Kraven, Marvel evreninin en sevilen kötü adamlarından birine odaklanan, bol aksiyon ve dram içeren güzel bir devam filmi. Örümcek Adam'ın varlığını hissettiren ama aynı zamanda bağımsız bir konu örgüsüne sahip. Film Kraven'in hikayesini iyi bir şekilde yansıtarak onu daha iyi tanımamızı sağlamaktadır. Böylece Sony'nin Örümcek Adam evreninin en iyi filmlerinden biri olmayı hak eder.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Kraven the Hunter

    Yorumlar (3)