Asansör Oyunu Filmi İzle Türkçe Altyazılı (Elevator Game)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 303 Görüntülenme

Asansör Oyunu Filmi İzle Türkçe Altyazılı (Elevator Game)

Ryan ve kız kardeşi, hayatlarının gençlik çağlarını tam da herkesin istediği gibi huzurlu, mutlu, eğlence dolu bir şekilde geçirirler. Ana karakterimiz, nispeten kız kardeşine göre daha garantici ve sakin kişiliğe sahiptir. Diğeri tam aksine, çok hareketli ve heyecan arayan bir karakterdir. Şu ana denk hayatları sorunsuz gidiyor olsa da her şey bir asansör oyunuyla değişir. Ryan’ın kız kardeşi katıldığı bu oyundan sonra ortadan kaybolur ve herhangi bir şekilde haber alınamaz. Üstelik kimsenin nasıl kaybolduğu hakkında da bir fikri yoktur.
Ryan, kız kardeşinin kaybolmasından sonra derin bir iz sürer ve yaşanan bu kayıp durumunun nasıl gerçekleştiğini anlamaya çalışır. İpuçlarını takip ederek en son “Asansör Oyunu” adında bir organizasyona katıldığını görür. Oyunun detaylarını araştırmaya başlayan Ryan, aslında bir dizi kural çerçevesinde boyut değiştirme olduğunu öğrenir. Kendisi de bu etkinliğe katılıp kız kardeşini bulmak ister ancak etrafındaki kişiler, kesinlikle katılmaması yönünde uyarıda bulunurlar.

Karakterimiz yapılan uyarılara hiçbir koşulda aldırış etmez ve oyuna katılım sağlar. Ardından neden bu denli şiddetli bir şekilde uyarıldığını anlaması pek de geç olmaz. Ancak, artık çok fikir değiştirmek için geç olduğundan kurallara göre hareket eder. Fakat bir yandan da kız kardeşini aramaktadır. Oyundan çıkabilmesi ve kız kardeşini bulabilmesi için oldukça dikkatli olması gerekir.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?