Arıcı: Ölüm Kovanı (The Beekeeper) Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 4 Yorum 4,998 Görüntülenme

Arıcı: Ölüm Kovanı (The Beekeeper) Türkçe Dublaj İzle

Metro-Goldwyn-Mayer stüdyosu, aksiyon/gerilim sinemasının zirvesine yeni bir soluk getirmiştir. Jason Statham'ın benzersiz yetenekleriyle donatılmış "The Beekeeper" izleyicilerin karşısına çıkmış, aksiyonun ve gerilimin doruk noktasında bir deneyim sunmuştur.
Yönetmen koltuğunda, Fury ve Suicide Squad gibi unutulmaz yapımlara imza atmış olan David Ayer oturmaktadır. Ayer'ın kamera arkasındaki vizyonuyla sıradanlığın ötesine geçilmiştir. İzleyicilere unutulmaz bir hikâye sunma vaadiyle dolu olan filmin senaryosunu Kurt Wimmer kaleme almıştır.
The Beekeeper, sinemaseverlere yalnızca görsel bir şölen değil; aynı zamanda derinlikli karakter gelişimi ve heyecan dolu bir hikâye sunar. 12 Ocak 2024’te vizyona giren bu eser, aksiyonun sınırlarını zorlayarak soluksuz bir maceraya sürükler.

The Beekeeper Konusu

Film, gizli bir örgüt olan Arıcılar'a karşı intikam peşinde koşan Mr. Clay'in hikayesine odaklanır. Jason Statham'ın canlandırdığı ana karakter, yaşlı bir kadının kovanlarına bakmak ve evinin etrafındaki araziyle ilgilenmek için gerçek bir arıcı olarak görevlendirilir. Ancak yaşlı kadının kimlik avı dolandırıcılığına kurban gitmesi ve her şeyini kaybetmesi, trajik bir intiharla sonuçlanır.

Yaşanan olay, Mr. Clay'i, adaletin peşine düşmeye ve Arıcılar örgütüne karşı mücadele etmeye iter. Başlangıçta sadece düşük profilli bir dolandırıcılık vakası gibi görünen olaylar, giderek karmaşıklaşır ve işler kontrol altına alınamaz bir hal alır.

Film, cinayetlerin işlendiği bir intikam yolculuğu etrafında şekillenirken, Mr. Clay'in Arıcılar örgütüne karşı mücadelesi zorlu ve tehlikeli bir hal alır. Kovanın kontrol altında tutulması için atılan her adım, daha fazla gizemi ortaya çıkarır.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Arıcı: Ölüm Kovanı

    Yorumlar (4)