Arap Kadri ve Tarzan 2023 Filmi Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
925 Görüntülenme

Arap Kadri ve Tarzan 2023 Filmi Full HD İzle

Arap Kadri özgürlüğüne oldukça düşkün biridir. Ormanda yaşayan bu adam kurallara boyun eğmez ve daima kendi bildiğini okur. Öte yandan Tarzan ise düzen kurmuş olduğu ormanda düzenli bir hayatı benimsemeye çalışır. Şehir yaşantısına bir türlü ayak uyduramayan Arap Kadri, ormana gelmeye karar verir. Burada düzenli bir şekilde yaşayan canlıları gören adam, düzenleri altüst etmek için uğraşır. Tüm bu olaylar Tarzan ile arasında çatışmaya yol açar ve anlaşmalığa girerler.

İki zıt karakterin hikayesini konu edinen Arap Kadri ve Tarzan, karikatürist Tekin Aral’ın yaratmış olduğu karakterlere odaklanmaktadır. Kural tanımayan Arap Kadri ile hayatın düzenli bir şekilde Tarzan’ın arasındaki bu çatışma nasıl sonuçlanacaktır?

Komedi başyapıtı olan Arap Kadri ve Tarzan, Türk yapımı bir filmdir. Ünlü ve başarılı oyuncuların kadroya dahil olduğu bu filmde olaylar oldukça eğlenceli bir şekilde ilerleyecektir. Yönetmenliğini Emre Kavuk’un üstlendiği filmin başrollerinde; Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memilli, Zeynep Çamcı, Yalçın Hafızoğlu ve Melis İşiten gibi isimler yer almaktadır.

Daha önce pek çok komedi yapıtında başrol oyuncusu olarak yer alan Ahmet Mümtaz Taylan bu filmde Arap Kadri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarzan karakterini canlandıran oyuncuysa Necip Memili’dir. Bir Türk komedisi olan Arap Kadri ve Tarzan ormanda yaşanan olayların hikayesini konu edinip, izleyicilere keyifli bir seyir sunmaktadır.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?