Aniden 2023 Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 1,283 Görüntülenme

Aniden 2023 Full İzle

Aniden, 40 yaşında olan bir kadının bir anda koku duyusunu kaybetmesini konu edinen bir filmdir. Uzun yıllardır Hamburg’da yaşayan Reyhan, kısa bir süreliğine kocasıyla beraber İstanbul’a döner. Bir süre boyunca İstanbul’da eşiyle birlikte kalan Reyhan Hamburg’a döneceği vakit ilginç bir olayla karşılaşır. Koku alamadığını fark eden kadın, doktora gider ve muayene olur. Yapılan tetkikler sonucu ciddi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kaldığınız fark eder ve bu durum onu endişelendirir. Bu durum sonucu Reyhan, hastalığıyla ilgilenmek yerine İstanbul’daki geçmişinin peşine düşerek araştırma yapar.

Koku duyusu ve geçmişi arasında bir yolculuğa çıkan kadının hayatını hikaye edinen Aniden, duygusal serüveniyle baş başa kalan Reyhan’ın neler yaşadığını anlatıyor. Dram türünde öne çıkan bu film, başarılı oyuncu kadrosuyla ilgi çekiyor:

Defne Kayalar
Şerif Erol
Öner Erkan
Dilan Çiçek Deniz
Ayşenil Şamlıoğlu

Yönetmen koltuğunda Melisa Önel’in oturduğu Aniden filminin senaryosunu yine Melisa Önel ve Feride Çiçekoğlu yazmıştır. Yapım ve yönetimde emeği geçen Meryem Yavuz görüntü yönetmeni olarak filmin kadrosunda yer almaktadır.

Türk yapımı olan Aniden filmi hayatı birden değişen Reyhan'ın serüvenini ele almaktadır. Bol bol dram temasıyla öne çıkan bu filmde kadının karşılaştığı tüm bu olaylar onu farklı bir hayata sürüklüyor. Peki Reyhan için olaylar nasıl gelişecek?


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?