Afacanlar Kampta Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 295 Görüntülenme

Afacanlar Kampta Full HD İzle

Filmde ana karakterimizin babasına ait olan AVM’de bir hırsızlık olayı yaşanır. Sonucundaysa durumu kurtaran Emirhan belirli bir olgunluğa erişir. Artık cesur ruhu yerini yeni maceralara bırakmıştır.

Kendisi yaşının getirdiği sorumluluklar sebebiyle Büyük Dedesi Saffet’in il dışında olan çocuk kampına çalışmaya gider. 25 kişilik bu etkinlikte Ömer, Esila, Emirhan ve Arda dörtlüsünde kendi küçüklüğünde olduğu gibi maceracı haller görür. Kampta bir gün Amerikalı film ekibi, camping belgeseli için yanlarına geldiklerini söyler.

En başta şüphesiz gözüken bu ekibin ilgi odağı kamp içerisinde bulunan botanik bahçeye yönelir. Emirhan başka bir şeyin peşinde olduklarını anladıktan sonra gizlice çadırlarına gidip bakar, kamera ekipmanlarından bağımsız şüphesini doğrulayan farklı şeyler görür. Bu sıralarda Saffet dede nedeni bilinmeyen bir şekilde bacağını kırınca kampın tüm sorumluluğu hem karakterimizin hem de çocukların üstüne kalır.

Olayın gerçek yüzü gün yüzüne çıkınca Amerikalı ekibin aslında çok değerli bir çiçek olan Zinya’yı çalmaya gelen ajanlar olduğunu anlarlar. Bu olay üzerine tüm kamp ve ajanlar arasında macera dolu zorlu bir mücadele başlar. Emirhan’ın ve çocukların cesur karakterleri ajanları yenmeye yetecek midir? Yoksa ellerindeki değerli Zinya çiçeğini koruyamayacaklar mı?

Afacanlar Kampta Kadrosu
Çok sevilen “Afacanlar İş başına Düştü” filminin devamı niteliğinde çekilen “Afacanlar Kampta” 19 Ocak 2024 tarihinde beyaz perdeyle buluştu. Aile ve komedi türündeki eserin yönetmen koltuğunda oturan Enes Ateş senaristliği de Oğuz Ayaz ile birlikte üstlenmiştir. Filmin başrolündeyse ekranlarda görmeyi sevdiğimiz genç oyuncu Berat Efe Parlar bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunun devamında; Ebrar Alya Demirbilek, Talha Tosun, İrem Tokat ve Rastin Paknahad rol almaktadır.


UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?