3310’dan Tüm Birimlere Filmi İzle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
10 Yorum 3,640 Görüntülenme

3310’dan Tüm Birimlere Filmi İzle Türkçe Dublaj

Diyarbakır’a atanan bir emniyet müdürünün hayatını konu edinen 3310’dan Tüm Birimlere, Türk yapımı bir filmdir. Diyarbakır’a atanmanın ardından bir süre boyunca kimliğini gizler ve şehri keşfetmeye çalışır. Zamanla halkı yakından tanıma fırsatı edinen adam, çok zaman geçmeden sevdiği halkın gücünü arkasına alır. Fakat şehirde yaşayan bir kısım bu durumdan oldukça rahatsız olarak okları müdüre yöneltirler. Bir anda kendisini büyük bir kaosun ortasında bulan emniyet müdürü bu durumun içinden çıkmak için uğraşlar verir.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Mazlum Yiğit’in üstlendiği 3310’dan Tüm Birimlere, dram ve dedektif türünde bir filmdir. Başarılı oyuncu kadrosuyla öne çıkan filmde dram duygusu seyircilere etkili şekilde aktarılacak gibi duruyor. 12 Ocak 2024 tarihinde vizyona girecek olan filmde yer alan oyuncularsa şu şekilde:

Hakan Meriçliler
Ayhan Taş
Hülya Diken
İskender Bağcılar
İzzet Çivril

Daha önce pek çok komedi filminde yer alan Hakan Meriçliler, bu filmde başrol olarak karşımıza çıkıyor. Diğer başarılı oyuncuların da dahil olduğu 3310’dan Tüm Birimlere, yakın tarihte sinemaseverlerle buluşacak.

Yapım ve yönetimde emeği geçen İbrahim Çelik, görüntü yönetmeliğini üstlenmektedir. Kurgusu Ekrem Sözen’e ait olan film, alışılagelmedik senaryosuyla heyecanla beklenmektedir. Emniyet müdürü rolünü üstlenen Hakan Meriçliler, içinde düştüğü durumdan kurtulmak için nasıl bir yol izleyecektir?

UYARI: Film yorum atıldıktan 5-10 dakika sonra açılacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (10)